Spanyolország adott otthont a világkupa sorozat második állomásának. Egyesületünkből Nagy ...
A versenyzőket és edzőiket, valamint a sportvezetőket dr. Kriza Ákos polgármester köszöntöt...
A két versenyen egyesületünk vívói az alábbi eredményeket érték el:...
Olimpici Párbajtőr GP5 és Párbajtőr Vidékbajnokság
2018 május 11-13. Olimpici Párbajtőr GP5 - Békéscsaba

Törpici fiú:
        47. Magyar Mihály
                             /75 indulóból/

Törpici leány:
    31. Hegyesi Tamara
                         45. Takács Borkúti Nóra
                             /50 indulóból/

Gyermek fiú:
     27. Cseke Balázs
                          47. Pataky Ádám
                          49. Bilkay Gábor
                          113. Kis Áron Péter
                               /116 indulóból/

Gyermek leány: 2. Nagy Emma Dorottya
                          55. Herendi Gréta
                          56. Balog Gréta
                          70. Polácsik Petra
                          77. Bogdán Orsolya
                          95. Farkas Lilla
                              /109 indulóból/

Újonc fiú:          13. Cseke Balázs
                         33. Ferencz Bence
                             /135 indulóból/

Újonc leány:      26. Nagy Emma Dorottya
                          59. Herendi Gréta
                          69. Polácsik Petra
                          87. Lengyel Fanni
                          90. Bogdán Orsolya
                          99. Ferencz Janka
                          110. Farkas Lilla
                              /110 indulóból/

Serdülő leány:    67. Nagy Eszter Kincső
                              /78 indulóból/


A képen: Nagy Emma a dobogó második fokán.

2018 május 4-6. Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság - Szolnok

Csibe korosztály:
3. Takács Borkúti Nóra

Gyermek leány:    5. Herendi Gréta

Gyermek fiú:
        7. Bilkay Gábor

Újonc fiú:              3. Cseke Balázs
                             7. Koleszár Domonkos
                             8. Varga Norbert
                                /32 indulóból/

Gyermek leány csapat: 3. DVE (Bogdán Orsolya, Herendi Gréta, Lengyel Fanni,
Polácsik Petra)

Gyermek fiú csapat:
3. DVE (Bilkay Gábor, Kis Áron Péter, Simkó Benedek)

A versenyről készült képek a Galériában megtekinthetőek.
Támogatóink
Nemzeti Utánpótlás Intézet
Miskolc Város Önkormányzata
Külön köszönjük a szülőknek, hogy segítik versenyzőink sportolását és ezzel egyesületünket is.
A honlap elkészítésében köszönjük az
Illyés Autóház közreműködését.
Linkajánló: